2011. november 24., 13:472011. november 24., 13:47
Az X-Faktor mentora a Blikkben beszélt arról, hogy nagyon nehéz időszakon megy keresztül, ezért is látni olyan sokszor könnyeket a szemében élő adásban. Elmondta, hogy nemrég veszítette el nevelőapját: édesanyját megviselte a gyász, őt próbálja segíteni.
Emellett férje idős édesanyja is gondozásra szorul. A munka mellett mindez lelkileg és fizikailag is eléggé megterhelő számára.
Blikk értesülései szerint Kicska a közelmúltban külön lakást vett magának. „A rossz nyelvek szerint pedig nem egyedül, de nem is Ildikóval járt oda.” – írja a bulvárlap.
Keresztes Ildikó és Kicska László húszévnyi együttélést követően, csupán öt évvel ezelőtt mondta ki a boldogító igent.
Hiába a digitális világ térnyerése, 2024-ben az európai olvasók többsége továbbra is a klasszikus, kézbe fogható könyveket részesítette előnyben, amikor online vásárlásra került sor.
Pillanatok alatt összedobható ez a jamaicai ínyencség, amely főleg a fűszerezése miatt a megszokott eltérő ízkavalkádot nyújt fogyasztásakor.
Virágba borult hétvégén a mezőzáhi bazsarózsa-rezervátum. A Maros megyei vadvirágos védett terület közösségi oldalán közölte, az időjárás miatt a korábbi éveknél valamivel később nyíltak ki az első virágok, így idén húsvéttól várják a látogatókat.
Húsvétra hazalátogatott gyermekkora családi fészkébe az egyik magyarfenesi gólya, de nem volt része szívélyes fogadtatásban. A fészket épp birtokló magányos gólya nem engedte leszállni, sőt utána is csípett a hegyes, éles csőrével.
Ferenc pápa halála után 283 százalékkal nőtt a Konklávé című film megtekintéseinek száma a fizetős streaming platformokon – jelentette kedden a Variety című szaklap.
A katasztrófavédelmi felügyelőség a mobiltelefonos RO-Alert rendszerrel hívta fel a figyelmet, hogy a településre két egymást követő napon „ellátogatott” a medve.
Meghiúsult Varga Csaba nagyváradi hegymászó csúcstámadása a hatalmas hó miatt – közölte a Hazajáró.
Az Országos Közegészségügyi Intézet (INSP) képviselői ajánlásokat fogalmaztak meg a húsvéti ünnepre készülő lakosságnak.
Lemezbemutató koncertet tart a Kolozsvári Magyar Operában Tamás Gábor énekes április 28-án, hétfőn 19 órától.
Húsvétkor a hagyományos bárányhúsos ételek mellett különleges ínyencségekkel is megörvendeztethetjük a családot és az ismerősöket az ünnepi asztalnál. Ehhez nyújtunk most segítséget.