Tegnap Déván, egy nappal korábban pedig Gyulafehérváron nyitott új bankfiókot hazai terjeszkedési stratégiájának részeként az OTP Bank Románia.
2006. március 29., 00:002006. március 29., 00:00
„Nagyon fontos számunkra, hogy közel legyünk ügyfeleinkhez a gyorsaság és a szükségleteknek megfelelő termékek rugalmassága révén” – nyilatkozta Viorica Criºan, az OTP dévai fiókjának igazgatója. „A terjeszkedési terv részeként szándékunk szerint év végéig 70 működő egységgel rendelkezünk majd, és a jövő évet reményeink szerint több mint 100 bankfiókkal zárjuk” – tette hozzá. Déván a Decebal sugárút E tömbházának földszintjén, Gyulafehérváron pedig a Iuliu Maniu tér 16. szám alatt található új bankfiók vállalati és lakossági ügyfeleknek egyaránt kínál termékeket és bankszolgáltatásokat. A lakossági részleget nulláról fejlesztette ki egy kicsi, de erős vállalati bank, miután megvásárolta a RoBankot. Első szakaszban a lakossági szegmens személyi kölcsön, jelzálog-fedezetű személyi kölcsön, jelzáloghitel, folyószámlahitel kibocsátásával indult el. A 2006-os lakossági piaci stratégiának megfelelően hamarosan más új termékeket is bevezetnek. „Minden lakosságiügyfél-típus számára igen kedvező ajánlattal indulunk” – nyilatkozta a bankfiókok megnyitása kapcsán Hárshegyi Frigyes, az OTP Bank Románia vezérigazgatója. „Ha eddig házi feladatainkat teljesítettük a romániai lakossági piacon, most készen állunk arra, hogy ügyfeleinket nagyon előnyös ajánlatokkal fogadjuk” – tette hozzá. A bank jelenleg gyorsított fejlesztési tervet ültet gyakorlatba: sok új terméket vezet be, és országszerte több új bankfiókot nyit meg. Az OTP Bank Romániának jelenleg 36 bankfiókja működik, többek között a következő városokban: Bukarest, Konstanca, Temesvár, Kolozsvár, Iaºi, Nagyvárad, Szatmárnémeti, Szeben, Brassó, Piatra Neamþ, Galac, Ploieºti, Brãila, Craiova, Nagybánya, Székelyudvarhely, Csíkszereda, Gyulafehérvár, Kézdivásárhely, Sepsiszentgyörgy, Marosvásárhely, Piteºti, Bákó, Arad és Déva.
Hirdetés
szóljon hozzá!
Hírlevél
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!
A továbbtanulás és karrierépítés útján elindulva sokakban felmerül a dilemma: egyetemre menni, vagy szerezni egy szakképesítést és belevágni a munka világába? A döntés nem könnyű, és számos tényezőt figyelembe kell venni.
szóljon hozzá!