Romániába igazol Kácsor Gréta kézilabdázó

Kácsor Gréta (középen) Erdélyben folytatja pályafutását

Fotó: Magyar női kézilabda-szövetség/Facebook

Kácsor Gréta válogatott kézilabdázó a besztercei Gloria csapatában folytatja pályafutását.

MTI

2024. június 04., 22:202024. június 04., 22:20

2024. június 04., 22:342024. június 04., 22:34

A junior korosztályban 2018-ban világ-, 2019-ben Európa-bajnok balátlövő már december középén bejelentette, hogy távozik a Debrecen csapatától. A besztercei klub egyelőre nem jelentette be az érkezését, de két román hírportál, a sport.ro és a handbalmania.ro is tényként közölte, hogy idén nyáron a besztercei Gloria együtteséhez igazol.

Új csapata az előző idényben a bajnokságban bronz-, az Európa-ligában ezüstérmes lett, a következő szezonra pedig szabadkártyát kért a Bajnokok Ligájába.

A 24 éves váci nevelésű kézilabdázó – aki tagja az olimpiára készülő válogatott keretének – az elmúlt két idényt töltötte a DVSC-ben.

2024. június 03., hétfő

Bukarestből igazolt sikeredzőt a Veszprém kézilabdacsapata

A háromszoros Bajnokok Ligája-győztes spanyol Xavier Pascual Fuertes lesz a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapatának vezetőedzője.

Bölöni László egy üveg whiskyt kért feleségétől, miután csapata drámai csatában kiesett a francia élvonalból

A Bölöni László által felkészített Metz labdarúgócsapata vasárnap este kiesett a francia élvonalból, miután a hosszabbításban elbukta az osztályozós párharcot, annak ellenére, hogy emberhátrányban két gólt is szerzett a hazai pályán rendezett visszavágón.

2024. június 02., vasárnap

Magyar siker: hatodszor kerül Győrbe a női kézilabda Bajnokok Ligája trófeája

A Győri Audi ETO KC nyerte az idei női kézilabda Bajnokok Ligáját, miután a négyes döntő vasárnap esti, budapesti aranymeccsén 30-24 arányban legyőzte a német SG BBM Bietigheim együttesét.

2024. június 01., szombat

Újabb diadal: a Real Madrid nyerte a Bajnokok Ligája döntőjét

A Real Madrid nyerte a labdarúgó Bajnokok Ligája 2023/24-es kiírását, amelynek szombati döntőjében 2-0-ra legyőzte a Borussia Dortmundot a londoni Wembley Stadionban. Ezzel a 15. diadalát aratta a legrangosabb európai kupasorozatban.

Legyőzte a dán Esbjerget, és bejutott a női kézilabda Bajnokok Ligája döntőjébe a Győri Audi ETO

A Győri Audi ETO KC 24–23-ra legyőzte a dán Esbjerget a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjének szombati első elődöntőjében.

2024. május 30., csütörtök

Hosszabbításban lőtt góllal győzött az Olimpiakosz a Konferencia-liga döntőjében

Az Olimpiakosz első görög klubcsapatként nyert nemzetközi trófeát, miután szerdán a harmadik alkalommal kiírt labdarúgó Konferencia-liga athéni döntőjében hosszabbítás után 1-0-ra legyőzte a tavaly is finalista olasz Fiorentinát.

2024. május 28., kedd

Másodszorra is az élvonalba vezette debreceni vízilabdacsapatát a nagyváradi edző

A tavalyi szezonhoz hasonlóan idén is feljutott a magyar élvonalba a Debrecen pólócsapata, ezúttal azonban óriási a különbség Kádár Kálmán együttese számára, a klub ugyanis vállalja az OB1-es szereplést.

2024. május 27., hétfő

Magyar színekben vesz részt a sakkolimpián az egy ideje román „zászló alatt” versenyző Rapport Richárd

Rapport Richárd és Lékó Péter is ott lesz a magyar férfi sakkválogatottban a szeptember 10-én kezdődő budapesti sakkolimpián.

Rossi az Eb kapcsán: meccsről meccsre gondolkodunk, jelenleg a Svájc elleni csoportmérkőzés „életünk legfontosabb összecsapása”

A magyar labdarúgó-válogatott célja a továbbjutás a házigazda németeket, valamint a skótokat és a svájciakat is felvonultató csoportból a június 14-én kezdődő Európa-bajnokságon, de Marco Rossi szövetségi kapitány szerint ez nem csak a csapaton múlik.

Elhunyt Birtalan István, a román kézilabda-válogatott kétszeres világbajnok egykori tagja

Elhunyt hétfőn Birtalan István romániai magyar kézilabdázó, a román válogatott egykori, kétszeres világbajnok tagja.