Háromgólos magyar győzelem Izrael ellen a felkészülési meccsen, Szoboszlai sérülten cserét kért

Kleinheisler László és az izraeli Ramzi Safuri a Magyarország - Izrael felkészülési labdarúgó mérkőzésen a debreceni Nagyerdei Stadionban

Fotó: Czeglédi Zsolt/MTI

A jövő pénteken kezdődő Európa-bajnokságra készülő magyar labdarúgó-válogatott 3-0-ra legyőzte szombaton az izraeli csapatot a debreceni Nagyerdei Stadionban rendezett barátságos mérkőzésen.

Krónika

2024. június 08., 21:152024. június 08., 21:15

Marco Rossi szövetségi kapitány együttese az első perctől kezdve magához ragadta a kezdeményezést, így

Sallai góljával és gólpasszával, valamint Varga Barnabás duplájával 22 perc alatt háromszor talált a rivális kapujába.
A folytatásban nagy izgalmat okozott, hogy a csapatkapitány Szoboszlai Dominik a combját fájlalva cserét kért,

az orvosi stáb pedig ápolta a Liverpool légiósát. A hajrában adódtak még lehetőségek a magyarok előtt, de az eredmény már nem változott – írta az MTI.

A magyar válogatott jövő szombaton kezdi meg szereplését a németországi Eb-n, amikor Kölnben az A csoport első fordulós meccsén a svájciakkal találkozik.

korábban írtuk

Izrael ellen sérülésmentes győzelmet, az Eb-n továbbjuttató csipetnyi szerencsét vár Marco Rossi

Minden mérkőzés eredménye számít, a holnapi nap célja, hogy senki ne szenvedjen sérülést és győzzön a csapat – mondta Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.

szóljon hozzá! Hozzászólások

Ezek is érdekelhetik

A rovat további cikkei

2024. június 07., péntek

Rendkívül izgalmas összecsapáson elhódította a férfi vízilabda BL-trófeát a Ferencváros

A Ferencváros nyerte a férfi vízilabda Bajnokok Ligája 2023/24-es kiírását: a zöld-fehérek a Máltán rendezett négyes döntő fináléjában 12-11-re győzték le az előző három kiírásban diadalmaskodó Pro Reccót.

Beteljesült az ötkarikás álom: Brassó és Székelyföld is otthont ad az olimpiai mozgalom harmadik legjelentősebb eseményének

Brassó városa nyerte el a 2027-es, 18. Európai Ifjúsági Téli Olimpiai Fesztivál (EYOF) megszervezésének jogát. A döntést a bukaresti parlament épületében pénteken tartott közgyűlésén hozta meg az Európai Olimpiai Bizottság (EOC).

2024. június 05., szerda

Igazi román fociparadoxon: dupla kiesésre kell hajtanod Európában, hogy otthon feljuthass az élvonalba

Tovább bonyolódik a Román Kupát megnyerő másodosztályos erdélyi focicsapat helyzete: az élvonaltól idén eltiltott Corvinulnak úgy kell büszkén képviselnie az országot a nemzetközi porondon, hogy ha sikert ér el, kell mondania a hazai Szuperligáról.

Tanulni kell a hibákból – mondják a magyar válogatott játékosai az írektől elszenvedett vereség után

A magyar labdarúgó-válogatott védői, Lang Ádám és Botka Endre, valamint a középpályás Nagy Ádám szerint is az a legfontosabb, hogy a csapat tagjai tanuljanak az írek vendégeként 2-1-re elveszített keddi felkészülési mérkőzésen elkövetett hibákból.

2024. június 04., kedd

Vége a magyar futballválogatott veretlenségi sorozatának, a román szurkolók Trianont éltették Bukarestben

Az Európa-bajnokság jövő heti rajtjára készülő magyar labdarúgó-válogatott hosszabbításban kapott góllal 2-1-es vereséget szenvedett az ír csapat vendégeként a Dublinban rendezett keddi barátságos mérkőzésen.

Romániába igazol Kácsor Gréta kézilabdázó

Kácsor Gréta válogatott kézilabdázó a besztercei Gloria csapatában folytatja pályafutását.

2024. június 03., hétfő

Bukarestből igazolt sikeredzőt a Veszprém kézilabdacsapata

A háromszoros Bajnokok Ligája-győztes spanyol Xavier Pascual Fuertes lesz a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapatának vezetőedzője.

Bölöni László egy üveg whiskyt kért feleségétől, miután csapata drámai csatában kiesett a francia élvonalból

A Bölöni László által felkészített Metz labdarúgócsapata vasárnap este kiesett a francia élvonalból, miután a hosszabbításban elbukta az osztályozós párharcot, annak ellenére, hogy emberhátrányban két gólt is szerzett a hazai pályán rendezett visszavágón.

2024. június 02., vasárnap

Magyar siker: hatodszor kerül Győrbe a női kézilabda Bajnokok Ligája trófeája

A Győri Audi ETO KC nyerte az idei női kézilabda Bajnokok Ligáját, miután a négyes döntő vasárnap esti, budapesti aranymeccsén 30-24 arányban legyőzte a német SG BBM Bietigheim együttesét.