Letarolta walesi ellenfelét a Ferencváros a BL-selejtezőn

A Ferencváros kedden meggyőző sikerrel kezdte meg szereplését a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjében: a második forduló első, hazai felvonásán 5-0-ra verte a walesi The New Saints csapatát.

2024. június 07., péntek

Rendkívül izgalmas összecsapáson elhódította a férfi vízilabda BL-trófeát a Ferencváros

A Ferencváros nyerte a férfi vízilabda Bajnokok Ligája 2023/24-es kiírását: a zöld-fehérek a Máltán rendezett négyes döntő fináléjában 12-11-re győzték le az előző három kiírásban diadalmaskodó Pro Reccót.

2024. június 02., vasárnap

Magyar siker: hatodszor kerül Győrbe a női kézilabda Bajnokok Ligája trófeája

A Győri Audi ETO KC nyerte az idei női kézilabda Bajnokok Ligáját, miután a négyes döntő vasárnap esti, budapesti aranymeccsén 30-24 arányban legyőzte a német SG BBM Bietigheim együttesét.

2024. június 01., szombat

Újabb diadal: a Real Madrid nyerte a Bajnokok Ligája döntőjét

A Real Madrid nyerte a labdarúgó Bajnokok Ligája 2023/24-es kiírását, amelynek szombati döntőjében 2-0-ra legyőzte a Borussia Dortmundot a londoni Wembley Stadionban. Ezzel a 15. diadalát aratta a legrangosabb európai kupasorozatban.

Legyőzte a dán Esbjerget, és bejutott a női kézilabda Bajnokok Ligája döntőjébe a Győri Audi ETO

A Győri Audi ETO KC 24–23-ra legyőzte a dán Esbjerget a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjének szombati első elődöntőjében.

2024. május 22., szerda

Hivatalos: Budapesten rendezik meg a labdarúgó Bajnokok Ligája 2026-os döntőjét

Budapesten, a Puskás Arénában rendezik a labdarúgó Bajnokok Ligája 2026-os döntőjét az európai szövetség (UEFA) végrehajtó bizottságának szerdai döntése értelmében.

2024. május 09., csütörtök

Fordított a Real, spanyol-német döntőt rendeznek a Bajnokok Ligájában

A spanyol bajnok Real Madrid a csereként beállt Joselu duplájával hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a vendég Bayern Münchent a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntős párharcának szerdai visszavágóján, így 4-3-as összesítéssel bejutott a fináléba.

2024. május 04., szombat

Kikapott, de ettől még a legjobb négy közé jutott a Győr a női kézilabda BL-ben

Az elmúlt idényben bronzérmes Győri Audi ETO bejutott a női kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjébe.

2024. április 17., szerda

Nem fukarkodott a piros lappal az erdélyi magyar sípmester a BL-negyeddöntőben

Három piros lapot is kiosztott Kovács István játékvezető az FC Barcelona és a Paris Saint-Germain labdarúgó Bajnokok Ligája-elődöntőjének kedd este játszott visszavágóján.

2024. április 09., kedd

„Öld meg mindet” – BL-meccsek helyszínéül szolgáló stadionokat vett célkeresztbe az Iszlám Állam

Az Iszlám Állam terrorista csoport a Bajnokok Ligáját fenyegeti: az iszlamista szervezet a kommunikációs csatornáin közzétett üzenetében négy stadionra mutatott rá, ahol keddtől a negyeddöntőket játsszák, és mészárlásra szólított fel.

2024. április 04., csütörtök

Van rá esély, hogy Budapest adjon otthont a labdarúgó Bajnokok Ligája döntőjének, a kormány nyitott rá

A magyar kormány támogatja a labdarúgó Bajnokok Ligája döntőjének budapesti megrendezését.

2024. március 15., péntek

Real Madrid–Manchester City párharc is lesz a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében

A címvédő Manchester City a Real Madriddal került össze a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében.

2024. február 05., hétfő

A Ferencváros egyik kézilabdázója szerint rasszista inzultus érte Bukarestben, a Rapid cáfol

Ellene irányuló rasszista inzultusra panaszkodott Béatrice Edwige, a Ferencváros női kézilabdacsapatának francia beállósa a Bukaresti Rapid elleni vasárnap esti Bajnokok Ligája- csoportmeccs után.

2023. december 11., hétfő

Újabb Bajnokok Ligája-meccsen fújja a sípot Kovács István nagykárolyi játékvezető

Kovács István nagykárolyi játékvezető fújja majd a sípot az FC Porto és a Sahtar Doneck közötti szerdai mérkőzésen – közölte hétfőn az UEFA.

2023. november 21., kedd

Futball és fesztivál: a 2026-os vagy a 2027-es BL-döntő megszervezésére pályázik Magyarország

A november 15-i határidőre benyújtotta hivatalos pályázati anyagát a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) az európai szövetséghez (UEFA) a 2026-os vagy a 2027-es Bajnokok Ligája-döntő megrendezésére.

2023. november 18., szombat

Női kézilabda BL: hiába játszottak hazai pályán, nem bírtak a bukarestiekkel a debreceni lányok

A DVSC Schaeffler saját közönsége előtt 30-23-ra kikapott a CSM Bucuresti együttesétől a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének nyolcadik fordulójában.

2023. október 02., hétfő

Rangos BL-meccset bízott a nagykárolyi Kovács Istvánra az UEFA

Kovács István nagykárolyi játékvezető fújja majd a sípot szerdán a Newcastle United és Paris Saint-Germain közötti szerdai mérkőzésen – közölte hétfőn az UEFA.

2023. szeptember 23., szombat

Bukarestben győzte le a Győr a CSM-et a női kézilabda BL csoportkörében

A Győri Audi ETO KC 27-23-ra győzött a Bukaresti CSM vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában, szombaton.