Fotó: eMag
Az inflációban a vásárlók fokozottabban figyelnek a költekezésekre, és a magas számlák következtében figyelmesebben hasonlítják össze a különböző kereskedelmi egységek árait, és ezek alapján választják ki a legjobb árú terméket. Az eMAG-nál a versenyképes árak Szuper Ár címkével vannak ellátva. Ez a címke megtalálható több mint 300 000 terméken úgy az eMAG ajánlatai között, mint a Marketplace eladóinak ajánlatai között.
2023. március 21., 11:592023. március 21., 11:59
2023. március 21., 13:132023. március 21., 13:13
Az eMAG és a Marketplace eladóinak ajánlatai között több mint 300 000 termék található Szuper Ár címkével ellátva – ami megfelel négy 10.000 négyzetméteres hipermarket kínálatának;
Lakberendezési és kerti bútoroktól kezdve a személyes tisztálkodási cikkek vagy játékokig, a Szuper Ár címke lefedi az összes termékkategóriát, amire a románoknak szükségük van minden héten;
A Szuper Ár címkével ellátott ajánlatok több mint 90%-a a Marketplace eladóitól származik, akik ezáltal ajánlataikat könnyen népszerűsíthető eladási eszközhöz tudnak hozzáférni és a a vásárlóik igényeit maximálisan ki tudják elégíteni.
Bukarest, 2023. március 16. Az inflációban a vásárlók fokozottabban figyelnek a költekezésekre és a magas számlák következtében figyelmesebben hasonlítják össze a különböző kereskedelmi egységek árait, és ezek alapján választják ki a legjobb árú terméket.
Ez a címke megtalálható több mint 300 000 terméken úgy az eMAG ajánlatai között, mint a Marketplace eladóinak ajánlatai között.
Az eMAG platform ajánlatai, amelyek versenyképesek az algoritmus által beszkennelt ajánlatokhoz képest, Szuper Ár címkét kapnak. Ahogy az algoritmus egyre jobban tanul, a beszkennelt termékek száma és a Szuper Ár címkék frissítési sebessége is növekszik.
„Az inflációs év és a magas számlák két fogyasztói szokást fejlesztettek ki: a vásárlók egyre inkább odafigyelnek az árakra és több kereskedelmi egység árajánlatait összehasonlítják, mielőtt eldöntik, hogy megvásárolnak valamit. Az eMAG-nál az általunk kifejlesztett technológiát működtetjük és leegyszerűsítjük a vásárlási élményt, hisz nem kell többé rohangálni a boltokban a legjobb árat keresve.
Vásárlóinknak minden héten átlagosan négyszer több versenyképes ajánlat áll a rendelkezésükre, mint amennyit találnának egy 10 000 négyzetméteres hipermarketben” – nyilatkozta Irina Pencea, az eMAG Chief Marketing Officerje.
A Szuper Ár címke egy kézenfekvő eszköz a 36 000 eladó számára, akik az eMAG platformon értékesítik termékeiket és akiknek ezáltal hozzáférésük van releváns piaci információkhoz és népszerűsíteni tudják versenyképes ajánlataikat a vásárlók érdekében. Az eMAG-on létező Szuper Ár címkés ajánlat több mint 90%-a a Marketplace eladóitól származik.
Lakberendezési és kerti bútoroktól kezdve a személyes tisztálkodási cikkek vagy játékokig, a Szuper Ár címke lefedi az összes termékkategóriát, amire a románoknak szükségük van. Egy hónap leforgása alatt általában a Szuper Ár címke ajánlatai minden kategóriában több tízezer termékre szólnak az alábbiak szerint:
Bútorok – több mint 82 500 ajánlat
Háztartási cikkek – majdnem 70 000 ajánlat
Könyvek és média termékek – több mint 48 500 ajánlat
Kerti bútorok és medencék – több mint 38 500 ajánlat
Lakberendezési textíliák – több mint 21 300 ajánlat
Játékok – több mint 16 600 ajánlat
Egészségügyi termékek – több mint 14 800 ajánlat
Áolószerek és smink termékek – több mint 12 300 ajánlat
Gyerekholmik – több mint 8600 ajánlat
Tisztálkodási termékek – több mint 8000 ajánlat
(X – fizetett hirdetés)
Az eMAG-ról
Az eMAG 2001-ben alapított román bejegyzésű cég, a román online kereskedelmi piac úttörője, 2022-ben a legértékesebb román márka lett és az első online kereskedelmi vállalat, amely első helyet foglal el a Brand Finance rangsorolási listán. Több mint 20 éve a cég folyamatosan befektet olyan Romániában kifejlesztett technológiákon alapuló digitális szolgáltatásokba, amelyek segítségével az ügyfelek időt és pénzt takarítanak meg, és létrehozott egy regionális ökoszisztémát, sikeresen exportálva a helyi modellt Bulgáriába és Magyarországra. Saját kínálata és a Marketplace partnerei révén egyre bővülő termékválasztékkal az eMAG az a hely, ahol bárki bármit, bárhonnan kereshet és megrendelhet. Emellett az ügyfelek élvezhetik az olyan kiemelt szolgáltatásokat, mint a Genius, vagy az ingyenes szállítási és egyéb előnyöket kínáló előfizetést, vagy a fizetési átütemezési szolgáltatásokat, mint például a Buy now, pay later (Vásároljon most, fizessen később) vagy a Slice it (Szeletelés). További információk az eMAG-ról: about.emag.ro
A romániai cégvezetők egyelőre megkísérlik felmérni, milyen hatással lesznek majd az ország gazdaságára az amerikai elnök által szerdán bejelentett új vámok.
A kormány elfogadta a különleges ipari létesítményekre kivetett úgynevezett oszlopadó szabályozását módosító sürgősségi rendeletet – jelentette be a Ciolacu-kabinet csütörtöki ülése után a pénzügyminiszter.
Románia schengeni övezeti csatlakozásával 2025-ben 25 százalékkal bővül a nemzetközi szállítási volumen, amit a romániai fogyasztók növekvő külföldi vásárlási kedve és az eladók külföldi piacokon való terjeszkedése táplál – vetíti előre egy elemzés.
Donald Trump elnök döntése, hogy 10 százalékos vámot vet ki az Egyesült Államokba importált legtöbb árura, valamint magasabb vámokat vet ki több tucat országra a riválisoktól a szövetségesekig, felerősítette a globális kereskedelmi háborút.
Nehezen teljesíthető adóemelés nélkül a 2025-ös évi állami költségvetésben rögzített 7 százalékos hiánycél – jelentette ki a Krónika megkeresésére Rácz Béla Gergely, a BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának docense.
Jelenleg két forgatókönyv van terítéken a sokat vitatott különleges nyugdíjak reformjára, ami mérföldkőként szerepel az országos helyreállítási tervben, vagyis 231 millió euró úszhat el, ha nem sikerül rendezni a kérdést.
Az Országos Katasztrófavédelmi Alap április elsején elindított a „Nem a katasztrófa, hanem a felkészültség hiánya az igazi tragédia” elnevezésű figyelemfelkeltő kampányt, amelynek célja felhívni a figyelmet a természeti katasztrófák pusztító hatásaira.
Finn cég vásárolta fel a legnagyobb romániai egészségügyi magánszolgáltatót, a Regina Mariát – írja az economedia.ro a cég közleménye alapján.
Az Országos Statisztikai Intézet (INS) kedden közzétett szezonális és naptárhatásoktól megtisztított adatai szerint 2025 februárjában 5,6 százalék volt a munkanélküliségi ráta Romániában, 0,1 százalékponttal nagyobb, mint januárban.
Teljesen új vasúti koncepcióval kötnék össze Európa valamennyi országát: egy dán agytröszt olyan szupergyors vonat hálózatának tervezetét dolgozta ki, mely 400 kilométer/órás sebességgel száguldó szerelvényeket képzel el.