Újabb magyar érem a vizes vb-n, dobogóra állhatott a váltó a nyíltvízi úszók csapatversenyén

A Szimcsák Mira, Fábián Bettina, Betlehem Dávid, Rasovszky Kristóf összeállítású magyar váltó bronzérmet nyert a nyíltvízi úszók csütörtöki csapatversenyében.

2023. július 02., vasárnap

Bronzért játszhatnak a magyarok, kikaptak a spanyoloktól a vízlabda világkupa elődöntőjében

A magyar férfi vízilabda-válogatott 10-8-as vereséget szenvedett a spanyol csapattól a világkupa Los Angelesben zajló szuperdöntőjének szombati elődöntőjében, így a bronzéremért játszhat.

2023. június 04., vasárnap

Már biztos a két magyar érem, a Győr behúzta a bronzmeccset a női kézilabda Bajnokok Ligájában

Bronzéremmel vigasztalódhat a Győr csapata, miután elbukta a szombati elődöntőt a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjében: Ambros Martín együttese 28-27-re győzte le a dán Esbjerget a harmadik helyért játszott vasárnapi mérkőzésen.