Elárverezték a Nicolae Ceaușescu volt kommunista diktátor által használt egykori elnöki repülőgépet, valamint azt az 1974-es Paykan Hillman-Hunter limuzint, amelyet Ceaușescu Iránból kapott ajándékba.
Árverésre bocsátanak Romániában két ROMBAC 1-11 típusú egykori elnöki különgépet: az egyiket Nicolae Ceaușescu volt kommunista diktátor, a másikat Ion Iliescu, a kommunizmus bukása utáni első szabadon választott román államfő használta.
Pablo Picasso aláírásával árverésre bocsátják a jövő héten a festő két kromolitográfiáját, amely a litográfia színes változata, ezzel támogatva a brassói Szépművészeti Múzeum felújítását.
Minden korábbinál magasabb áron, 1,6 millió euróért kelt el egy postagalamb egy vasárnap véget ért online belgiumi aukción.
189 180 lejért, azaz csaknem 40 ezer euróért kelt el Nicolae Ceauşescu kommunista diktátor ARO terepjárója az országos adóhatóság (ANAF) által szervezett árverésen.
Kétszobás tömbházlakás árán hirdette meg az Artmark aukciós ház a Haller család zoltáni birtokát. A háromhektáros területen egy, a helybéliek által kastélynak nevezett 16. századi udvarház fekszik romos, de menthető állapotban.
A Ceauşescu-család szőnyegei, szövött kárpitjai, személyes tárgyai voltak a legkelendőbbek az Artmark román aukciósház által szerdán, Az Aranykor címmel meghirdetett online árverésén.