Picasso-alkotások elárverezésével segítik a brassói Szépművészeti Múzeum felújítását

Pablo Picasso aláírásával árverésre bocsátják a jövő héten a festő két kromolitográfiáját, amely a litográfia színes változata, ezzel támogatva a brassói Szépművészeti Múzeum felújítását.

2020. november 16., hétfő

Rekordárat fizettek kínai tenyésztők egy hároméves belga postagalambért

Minden korábbinál magasabb áron, 1,6 millió euróért kelt el egy postagalamb egy vasárnap véget ért online belgiumi aukción.

2019. december 20., péntek

Jó pénzért kelt el Ceauşescu ARO terepjárója az adóhatóság árverésén

189 180 lejért, azaz csaknem 40 ezer euróért kelt el Nicolae Ceauşescu kommunista diktátor ARO terepjárója az országos adóhatóság (ANAF) által szervezett árverésen.

2019. november 14., csütörtök

Kalapács alatt a Hallerek zoltáni birtoka

Kétszobás tömbházlakás árán hirdette meg az Artmark aukciós ház a Haller család zoltáni birtokát. A háromhektáros területen egy, a helybéliek által kastélynak nevezett 16. századi udvarház fekszik romos, de menthető állapotban.

2019. november 14., csütörtök

2018. február 02., péntek

Elárverezték Ceauşescuék személyes tárgyait

A Ceauşescu-család szőnyegei, szövött kárpitjai, személyes tárgyai voltak a legkelendőbbek az Artmark román aukciósház által szerdán, Az Aranykor címmel meghirdetett online árverésén.