Prágában is kikapott, elszálltak a Kolozsvári CFR BL-álmai

Krónika 2019. augusztus 29., 00:11

Nem jutott be a Kolozsvári CFR labdarúgócsapata a Bajnokok Ligája csoportkörébe, mert a szerda esti idegenbeli visszavágón is vereséget szenvedett a Prágai Slaviától.

Nem sikerült a bravúr a zöldmezes kolozsváriaknak a csehek ellen Fotó: Facebook/Slavia Praha

A román bajnokcsapat az augusztus 20-ai hazai mérkőzésen minimális különbséggel, 1-0 arányban kikapott a cseh együttestől. Akkor tizenegyest is kihagyott a Dan Petrescu irányította csapat.

A szerda esti visszavágón nem volt baj a kincses városiak küzdőszellemével, ám ezúttal sem sikerült gólt szerezniük.

Ezzel szemben a Slavia Boril révén a második félidő 66. percében betalált (ehhez az is kellett, hogy Andrei Mureșanon megpattant a labda), így megpecsételte a vendégcsapat sorsát.

Kettős vereségével eldőlt, hogy a Kolozsvári CFR-nek nem sikerült beverekednie magát a Bajnokok Ligája főtáblájára, ellenben az Európa Liga pontvadászatában folytatja.

Prágai SlaviaKolozsvári CFR 1-0 (összesítésben 2-0)